Botrányos hangfelvétel: így küldte rá Kövér László a titkosszolgálatokat az ellenzékre
A Direkt36 birtokába került egy hangfelvétel, amelyen Kövér László, a magyar Országgyűlés elnöke a magyar polgári nemzetbiztonsági szolgálatok jelenlegi és korábbi vezetőihez szólt a szervezetek fennállásának harmincadik évfordulója alkalmából, a belső elhárítással foglalkozó Alkotmányvédelmi Hivatal ünnepségén. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> … Bővebben: Botrányos hangfelvétel: így küldte rá Kövér László a titkosszolgálatokat az ellenzékre
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba