Kovács Zoltán: „A kórházakban gyógyítani kell, és nem kamerázni”

28 szerkesztőség közös levélben tiltakozott a kormány járványügyi cenzúrája ellen, amely jelen esetben abban mutatkozik meg, hogy az újságírók nem végezhetik el a munkájukat a kórházakban, az egészségügyben dolgozóknak pedig a kormány megtiltotta, hogy szóba álljanak a független médiával. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és … Bővebben: Kovács Zoltán: „A kórházakban gyógyítani kell, és nem kamerázni”