Tűz volt a székesfehérvári kórházban, 128 beteget kellett kimenteni

Tűz keletkezett a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház hotelépületében csütörtök hajnalban, egy ötödik emeleti kórteremben két mennyezetre függesztett televíziókészülék égett, a tűz miatt 128 beteget kellett kimenekíteni – közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb … Bővebben: Tűz volt a székesfehérvári kórházban, 128 beteget kellett kimenteni