Megkapta az engedélyt az orosz vakcina a magyarok oltására

Várják a jelentkezőket. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Kásler Miklós egészségügyért is felelős miniszter jelentette be Facebook-oldalán, hogy „a Nemzeti Népegészségügyi Központ befejezte a Szputnyik V oltás esetében … Bővebben: Megkapta az engedélyt az orosz vakcina a magyarok oltására