A legrosszabbra is felkészül a magyar egészségügy: az ágykapacitások 60%-át felszabadítják

Kásler Miklós utasítására hazaküldik vagy áthelyezik a fekvőbetegek jelentős részét. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Április 15-ig minden kórháznak a teljes ágykapacitása minimum 60 százalékát szabaddá kell tenni … Bővebben: A legrosszabbra is felkészül a magyar egészségügy: az ágykapacitások 60%-át felszabadítják