Orbán Viktor pálinkát akart inni a kórházban

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap reggel a Tolna Megyei Balassa János Kórházban tett váratlan látogatást; az ellenőrzés keretében végigjárta – majd a közösségi oldalán bemutatta – a Covid-gyanús vagy igazolt fertőzöttek szakmai eljárásrendnek megfelelő ellátási helyszíneit – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le … Bővebben: Orbán Viktor pálinkát akart inni a kórházban