Ingyen utazhatnak az egészségügyi dolgozók a helyközi közlekedésben

Ingyen utazhatnak az egészségügyi dolgozók a helyközi közlekedésben – jelentette be az Innovációs és Technológiai Minisztérium államtitkára a koronavírus-fertőzés elleni védekezésért felelős operatív törzs szombati online sajtótájékoztatóján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap … Bővebben: Ingyen utazhatnak az egészségügyi dolgozók a helyközi közlekedésben