A Telekom 10 gigabájt plusz mobilnetet ír jóvá minden előfizetőjének
A koronavírus-járványra való tekintettel gyakorolnak gesztust. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Minden lakossági-, üzleti- és feltöltőkártyás ügyfelének 10 Gb extra mobilnetet biztosít a Telekom. Az extra adategyenleget március … Bővebben: A Telekom 10 gigabájt plusz mobilnetet ír jóvá minden előfizetőjének
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba