Debrecen polgármestere megkapta az év kérdését
Két, Debrecent érintő fontos ügyben intézett kérdést Deczky Dávid, a Szikra Mozgalom helyi tagja a csütörtöki közgyűlésen Papp László polgármesterhez. Felszólalásában egyrészt a Future of Debrecen program közpénzfelhasználását, másrészt a közelmúlt környezetszennyezési ügyét vetette fel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: Debrecen polgármestere megkapta az év kérdését
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba