Gondoskodnak rólunk a hőségben: közleményt adott ki a debreceni önkormányzat
A másodfokú hőségriasztás idején Debrecen önkormányzata ismét ivóvízosztással és párakapuk működtetésével segíti a városlakókat – közölte a városvezetés. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Azt írták, június 22. és … Bővebben: Gondoskodnak rólunk a hőségben: közleményt adott ki a debreceni önkormányzat
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba