A június 25-i közgyűlésen tárgyalja Debrecen önkormányzata azt az előterjesztést, amely szerint július 1-jétől havi bruttó 2 946 300 forintra emelkedne a város négy főállású alpolgármesterének illetménye. Tárkányi Zsolt tiszás országgyűlési képviselő azonnali visszavonást követel, míg Papp László polgármester szerint a közgyűlésnek nincs mérlegelési lehetősége, a hatályos törvények alapján kell döntenie. 📢 Kövesd a Facebookon … Bővebben: Közel 3 millióra emelkedhet a debreceni alpolgármesterek illetménye, Tárkányi Zsolt az előterjesztés visszavonását követeli
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba