Tárkányi Zsolt államtitkár lesz

Tárkányi Zsolt, Debrecen tiszás országgyűlési képviselője lesz a Közlekedési és Beruházási Minisztérium parlamenti államtitkára – jelentette be Vitézy Dávid, a miniszteri poszt várományosa hétfőn a Facebook-oldalán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Tárkányi Zsolt államtitkár lesz