Tasó László úgy véli, ha nem kukázzák, idén is győzött volna egyéniben
Hosszú Facebook-bejegyzésben búcsúzott parlamenti munkájától Tasó László, Hajdú-Bihar megye 3. számú választókerületének leköszönő országgyűlési képviselője, akinek pénteken hivatalosan is megszűnt országgyűlési képviselői mandátuma. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Tasó László úgy véli, ha nem kukázzák, idén is győzött volna egyéniben
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba