Zöld trutymó tört fel a csatornából a debreceni CATL közelében, a katasztrófavédelem már a helyszínen

A Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület videózott le valami nagyon furcsát a debreceni CATL 2-es kapujánál. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Frissítés! Reagált a gyár vezetése. Mint a … Bővebben: Zöld trutymó tört fel a csatornából a debreceni CATL közelében, a katasztrófavédelem már a helyszínen