Megszólalt az önkormányzat is a debreceni csatornából felbugyogó zöld folyadék ügyében

Zöld folyadék jelent meg egy debreceni csatornában kedden a CATL közelében. A sokak számára rémisztő esettel kapcsolatban a debreceni önkormányzat is közleményt adott ki. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Megszólalt az önkormányzat is a debreceni csatornából felbugyogó zöld folyadék ügyében