Így múlik el a Fidesz dicsősége
Lassan tíz nappal az országgyűlési választások után egyre több helyen mondják azt az emberek, hogy a bukott fideszes jelölteknek fel kell állnia az önkormányzati pozicióból. Nincs ez másképp Debrecenben sem. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket … Bővebben: Így múlik el a Fidesz dicsősége
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba