Polgármester: “Tasó László nagyon sokat tett Téglásért”
Egy nappal az országgyűlési választáson elszenvedett megsemmisítő erejű Fidesz-vereség után megszülte gratulációját Szabó Csaba, Téglás polgármestere is. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A fideszes Szabó először az Orbán … Bővebben: Polgármester: “Tasó László nagyon sokat tett Téglásért”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba