Kiszivárgott hangfelvétel: így verhette át Barcsa Lajos a debreceni választókat

Hangfelvétel került ki Barcsa Lajos debreceni fideszes alpolgármester és Aba-Horváth István beszélgetéséről, amely Tárkányi Zsolt szerint azt bizonyítja, hogy a debreceni Fidesz átverte választóit. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Kiszivárgott hangfelvétel: így verhette át Barcsa Lajos a debreceni választókat