“Amit a város történetében csináltatok, az egy csoda” – A Tóth Árpád Gimnázium volt igazgatója Barcsa Lajos mellett kampányol

Polgár Sándor, a debreceni Tóth Árpád Gimnázium volt igazgatója elismerő és biztató szavakkal tolta meg Barcsa Lajos alpolgármester, fideszes országgyűlési képviselőjelölt (Hajdú-Bihar megye 1. számú választókerület) kampányát. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap … Bővebben: “Amit a város történetében csináltatok, az egy csoda” – A Tóth Árpád Gimnázium volt igazgatója Barcsa Lajos mellett kampányol