Lerobbant a troli Debrecenben, az utasoknak kellett betolnia a járművet
A reggeli csúcsforgalomban robbant le egy trolibusz kedden Debrecenben, a Petőfi téren. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Az RTL által közölt videófelvételen az látszik, hogy a trolit hét … Bővebben: Lerobbant a troli Debrecenben, az utasoknak kellett betolnia a járművet
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba