Megnyílt Asbóth Anikó visszatekintő tárlata a Vojtinában
50 évem a Vojtinában! címmel 2025. október 31-én megnyílt Asbóth Anikó visszatekintő tárlata a debreceni bábszínház Kálvin téri kiállítóterében. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A bábszínház igazgatója egyike … Bővebben: Megnyílt Asbóth Anikó visszatekintő tárlata a Vojtinában
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba