Leengedték a Macsi Balcsit, ilyen szép halakat költöztettek át belőle
Október 22-én leengedték az újabban horgász- és halnevelőtóként funkcionáló Macsi Balcsit – a debreceniek egykoron kedvelt fürdőzőhelyét. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A Hajdú-Bihar Megyei Horgász Szervezetek Szövetsége … Bővebben: Leengedték a Macsi Balcsit, ilyen szép halakat költöztettek át belőle
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba