“Van mire büszke lenni, gratulálok!” – Felföldi József kiosztotta Várkonyi Andreát
Felföldi József debreceni édességgyáros Mészáros Lőrinc után annak becses nejét is alaposan megcincálta. A monológ apropóját az adta, hogy Bodrogkeresztúr nemrég díszpolgári címet adományozott Várkonyi Andreának. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: “Van mire büszke lenni, gratulálok!” – Felföldi József kiosztotta Várkonyi Andreát
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba