Fotókon a digitális honfoglalásra indult hajdú-bihari fideszesek

Szombat délután a Papp László Sportarénában tartják a digitális polgári körök első országos gyűlését. A rendezvényen beszédet mond Orbán Viktor, Lázár János és Kocsis Máté, a színpadon pedig Demjén Ferenc és Oláh Gergő is fellép. A Fidesz kampányrendezvényét egy külsős cég szervezi, amely szerint magánadományokból fedezték az aréna bérleti díját. 📢 Kövesd a Facebookon a … Bővebben: Fotókon a digitális honfoglalásra indult hajdú-bihari fideszesek