Megvitatták, mi legyen a debreceni hajléktalanokkal
Egyre több panasz érkezik a debreceni önkormányzathoz a hajléktalanok viselkedése miatt, ezért egyeztetésre került sor a városvezetés és az őket ellátó civil szervezetek és az intézkedésre jogosult hatóságok között. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a … Bővebben: Megvitatták, mi legyen a debreceni hajléktalanokkal
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba