Megvitatták, mi legyen a debreceni hajléktalanokkal

Egyre több panasz érkezik a debreceni önkormányzathoz a hajléktalanok viselkedése miatt, ezért egyeztetésre került sor a városvezetés és az őket ellátó civil szervezetek és az intézkedésre jogosult hatóságok között. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a … Bővebben: Megvitatták, mi legyen a debreceni hajléktalanokkal