Sérültjei is vannak a debreceni és hajdú-bihari viharoknak

Két nap alatt többször is pusztító vihar csapott le Debrecenre és más Hajdú-Bihar megyei településekre. Az anyagi kár jelentős, de sajnos személyi sérülés is történt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News … Bővebben: Sérültjei is vannak a debreceni és hajdú-bihari viharoknak