Leépítés a debreceni CATL akkumulátorgyárban: “Nagyon befostak”

Úgy tudni, egy időre leálltak a tömeges leépítéssel a debreceni CATL-nél, mert megijedtek az országos negatív hírverés után. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! 150-200 magyar dolgozójától is megválhatott … Bővebben: Leépítés a debreceni CATL akkumulátorgyárban: “Nagyon befostak”