“A kémiai szúnyogirtás többet árt, mint használ” – mutat rá Facebook-bejegyzésében a Balaton-felvidéki Nemzeti Park. Az intézmény a Pécsi Tudományegyetem kutatását veszi alapul, amely a Debrecenben is használt Deltametrin hatását vizsgálta. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Nemzeti park is szót emelt a szúnyoggyérítéshez használt idegméreg ellen – Debrecenben is ezt szórják
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba