Papp László válaszolt fideszes kollégájának, aki elhappolná Debrecen elől a közlekedési múzeumot
Debrecen polgármestere, Papp László örömmel és bizakodással fogadta Lázár János építési és közlekedési miniszter döntését arról, hogy az új közlekedési múzeum Debrecenben épülhet meg. A városvezető szerint ez nem csupán egy múzeumi beruházás, hanem egy nagyobb jövőkép része, amely Debrecen kiemelkedő szerepét erősíti a mobilitás és a közlekedés jövőjében. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni … Bővebben: Papp László válaszolt fideszes kollégájának, aki elhappolná Debrecen elől a közlekedési múzeumot
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba