Így indokolta a nyíradonyiakat megátkozó Tasó László, hogy miért kukázták a 2026-os választás előtt

Húsz év után nem indul egyéniben a 2026-os országgyűlési választáson a fideszes Tasó László – jelentette be ő maga hétfőn. Korábban az szivárgott ki, hogy a párt belső szavazásán Antal Szabolcs hajdúsámsoni polgármester legyőzte Tasót, ám a Nyírség döbrögije szombati Facebook-posztjában cáfolta ezt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a … Bővebben: Így indokolta a nyíradonyiakat megátkozó Tasó László, hogy miért kukázták a 2026-os választás előtt