A Mi Hazánk Mozgalom szerint teljes átgondolásra szorul a július 1-jétől bevezetésre kerülő új debreceni parkolási rendszer. Salánkiné Kuti Zsuzsanna, a párt helyi önkormányzati képviselője keddi sajtótájékoztatóján több konkrét javaslatot is megfogalmazott a városvezetés felé. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: A debreceni Mi Hazánk szerint akinek telik elektromos autóra, az ki tudja fizetni a parkolási díjat is
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba