Hajdúböszörmény egy jobb, élhetőbb város lesz – Interjú Göröghné Bocskai Éva polgármesterrel

A 2024-es önkormányzati választáson 18 év fideszes vezetés után független polgármesternek adott bizalmat a választók többsége Hajdúböszörményben. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Közel fél évvel a beiktatása után … Bővebben: Hajdúböszörmény egy jobb, élhetőbb város lesz – Interjú Göröghné Bocskai Éva polgármesterrel