Súlyos baleset történt 2024 február 1-jén Debrecenben, a Diószegi úton. A karambolban többen megsérültek, a kislány kirepült az egyik autóból. Lévai Erika főtörzsőrmester és járőrtársa elsőként értek a helyszínre, és azonnal a sérültekhez siettek. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: “Köszönöm szépen, hogy megmentette az életemet…” Meglepte a debreceni rendőrnőt Adél, a baleset túlélője
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba