Papp László újévi ajándékkal kedveskedik a debrecenieknek: egy héttel tovább lehet korcsolyázni a belvárosban

Egy héttel tovább korcsolyázhatunk a Kossuth téren kialakított jégpályán, amit a 2024. november 25-étől kezdődő nyitvatartása óta eddig összesen 34 ezren látogattak meg. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Papp László újévi ajándékkal kedveskedik a debrecenieknek: egy héttel tovább lehet korcsolyázni a belvárosban