A Fórum garázsában már megkezdődött a durrogtatás
“Egyes autósok nemcsak Debrecen utcáin (az sem túl szórakoztató), hanem akár mélygarázsokban is borzolják a kedélyeket azzal, hogy túráztatják járműveiket” – írja olvasónk. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: A Fórum garázsában már megkezdődött a durrogtatás
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba