300 embernek osztanak melegételt Debrecen több pontján

A Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség a krízisidőszak beálltával idén is szervez melegételosztást 300 fő rászoruló részére a „Reménysugár” Hajléktalanok Nappali Melegedőjében (Debrecen, Péterfia u. 40.) november 2-án, szombaton. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: 300 embernek osztanak melegételt Debrecen több pontján