Új ügyvezetője van a debreceni repülőtérnek, sokat vár tőle a miniszter
Györke Ernő iparági szakembert nevezték ki szeptember 20-tól a debreceni repülőtér ügyvezetőjének, az új vezetőtől Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter egyebek között olyan fejlesztési koncepció kidolgozását várja el, amellyel a reptér a térség logisztikai csomópontja lehet – közölte a légikikötő az MTI-vel szerdán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss … Bővebben: Új ügyvezetője van a debreceni repülőtérnek, sokat vár tőle a miniszter
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba