A Vízmű vezérigazgatója szerint Debrecenben a lakosság kezdi felismerni a víznek a jelentőségét, az értékét

Gorján Ferenc, a Debreceni Vízmű Zrt. vezérigazgatója a városi tévében osztotta meg gondolatait a kánikulai vízfelhasználással kapcsolatban. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A vezérigazgató a DTV Közügy című … Bővebben: A Vízmű vezérigazgatója szerint Debrecenben a lakosság kezdi felismerni a víznek a jelentőségét, az értékét