“Hol van Papp Laci?” A kínai gyár szennyezése miatt tüntettek Debrecenben

A debreceni kormányablak előtt tüntettek péntek délután a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület és Zebraszerda aktivistái, valamint szimpatizánsaik. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A demonstrálók kérdéseket tettek fel … Bővebben: “Hol van Papp Laci?” A kínai gyár szennyezése miatt tüntettek Debrecenben