“Debrecen gondoskodó város” – véli Kósa Lajos Facebook-posztjában, mindezt alátámasztandó, összeszedte nekünk az adófizetők pénzéből biztosított “ingyenes” szolgáltatásokat. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Íme a lista: Ingyenes virágosztás … Bővebben: “Ingyenes virágosztás, ingyenes esővízgyűjtők…” Kósa Lajos felsorolta, mi mindent ad nekünk a debreceni önkormányzat
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba