“Szégyelld magad, Kósa Lajos, vagy ahogy itt hívnak, Mr. 20 százalék!” – Magyar Péter tovább rohasztotta a Fideszt Debrecenben

Magyar Péter Debrecenben, a Kossuth téren tart anyák napi rendezvényt május 5-én, vasárnap 14 órától. Az érdeklődés óriási, a helyi Fidesz kissé aggódik. Ha bármi történés, fejlemény van, arról ebben a cikkben számolunk be. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: “Szégyelld magad, Kósa Lajos, vagy ahogy itt hívnak, Mr. 20 százalék!” – Magyar Péter tovább rohasztotta a Fideszt Debrecenben