Magyar: Orbánék annyira rettegnek, hogy leállíttatták a Kossuth téri webkamerát Debrecenben

“Orbánék rettegnek…egy nappal a TISZA Párt anyáknapi rendezvénye előtt leállították a debreceni Kossuth téren üzemelő webkamerát. A többi eszköz működik a városban” – írja Facebook-oldalán Magyar Péter. Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News … Bővebben: Magyar: Orbánék annyira rettegnek, hogy leállíttatták a Kossuth téri webkamerát Debrecenben