Megszaporodtak a hajléktalanok Debrecenben, az Ötvenhatosok terén és környékén – hívta fel a figyelmet Facebook-videójában Herpergel Róbert korábbi önkormányzati képviselő, egykori jobbikos politikus. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: “Össze van fosva, össze van hugyozva minden!” – Hajléktalankrízisre várnak megoldást a debreceni képviselőtől
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba