Ezek a civilnek álcázott fideszes alapítványok kapták a legtöbb közpénzt Debrecenben és Hajdú-Bihar megyében

Gigantikus álcivil hálózatot épített a Fidesz a választásokra, és kinyitotta a Városi Civil Alap (VCA) nevű pénzcsapot. A legnagyobb támogatáshoz jutó egyesületek és alapítványok 87 százaléka a Fidesz „leányvállalata” vagy szövetségese – írja a Válasz Online. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> … Bővebben: Ezek a civilnek álcázott fideszes alapítványok kapták a legtöbb közpénzt Debrecenben és Hajdú-Bihar megyében