Elkészült az M3-M35 autópálya görbeházi csomópontjának fejlesztése, aminek eredményeként a két szomszédos nagyváros, Debrecen és Nyíregyháza immár mindkét irányból közvetlenül autópályán is elérhető – közölte a beruházás átadásán az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) magasépítésért felelős helyettes államtitkára pénteken. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és … Bővebben: Ezeknek a politikusoknak kell hálálkodnunk az M3-M35 autópálya évtizedekig halogatott görbeházi csomópontjának átadásáért
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba