Pósán László a pedagógusokat szívató törvényről: “a PDSZ-szel nem is kellett volna egyeztetni”
Debreceni fideszes képviselő is felszólalt az Országgyűlés rendkívüli ülésén, amelynek fő napirendi pontja a pedagógusok új életpályamodelljéről szóló törvényjavaslat általános vitája volt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! DK: … Bővebben: Pósán László a pedagógusokat szívató törvényről: “a PDSZ-szel nem is kellett volna egyeztetni”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba