CATL Debrecen: online petíció indult a magyarországi akkumulátorgyártás ellen – itt írható alá

Zsák Ferenc Tibor a Magyar Élőhelyvédelmi Társulat nevében petíciót nyújtott be a magyarországi akkumulátorgyártás ellen, hangsúlyozva annak negatív környezeti következményeit. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A petíció benyújtója … Bővebben: CATL Debrecen: online petíció indult a magyarországi akkumulátorgyártás ellen – itt írható alá