A kínai CATL cég debreceni gyára a Papp Lászlóék által feltérképezett németországi üzem után a vállalat második európai egysége lesz. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Fred Zhang, a … Bővebben: Megszólalt a Debrecenben akkugyárat építő CATL menedzsere: teljesen automatizált lesz a gyár, az első időkben kínai szakemberek is érkeznek majd
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba