Gyermekmolesztálási ügy a Hajdúdorogi főegyházmegyében: megszólalt Kocsis Fülöp érsek-metropolita

2022 elején egy hajdúsági városban a megyei Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat feljelentést tett Sz. atya, egy görögkatolikus fenntartású gyermekvédelmi intézmény lelki vezetője ellen – idézi fel cikkében a 444.hu. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni … Bővebben: Gyermekmolesztálási ügy a Hajdúdorogi főegyházmegyében: megszólalt Kocsis Fülöp érsek-metropolita