Rágalmazásért elítélték Kósa Lajos barátját, Fiák Istvánt
Bűnösnek mondta ki rágalmazás vétségében a Budakörnyéki Járásbíróság Fiák Istvánt, Kósa Lajos debreceni fideszes országgyűlési képviselő ügyvédjét és baráját egy magánvádas eljárásban – írja a 24.hu. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Rágalmazásért elítélték Kósa Lajos barátját, Fiák Istvánt
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba